• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.

Szeretethíd

Drága Testvérem!

Jó volt, hogy most is úgy indultunk el, hogy Istent hívtuk segítségül. Már az áhítatra Isten adta a választ: jókedvet, teljes odaszánást kaptunk. Amikor először megláttam az ovi udvarát, kilátástalannak tűnt az ottani dzsungeli állapot. Ezt azonban senki arcán nem lehetett látni. Mindenki szerszámmal, lelkesedéssel felfegyverkezve látott a munkához. Nem voltunk egyedül! Köszönöm, hogy ott lehettem! Szeretettel: Etus

Sok ember úgy gondolkodik, vajon  mit kapok, mit tudok megszerezni, lehetőleg semmit ne kelljen tenni érte! De milyen jó érezni azt, mit adhatok, mit adtam!  Abban a néhány órában, amíg együtt dolgoztunk hiszem, hogy többen éreztük milyen jó adni csak úgy!  A két kezünk munkáját adhattuk. Soli deo Gloria!  Kodácsyné Zsuzsa

Jólesett a képek segítségével felidézni ennek a vidám és reménység szerint nem haszontalan délelőttnek a derűs perceit. Az apróságoktól az ifjúságon át az érett felnőtt korúak képeit látva jóleső érzés töltött el: így épül Isten kegyelméből gyülekezetünk. Beckerné Bakos Ilona

Én még soha nem voltam "egyenpólóban". Olyan jó az a kép is, hogy legyünk felkiáltójelek. Nagyon nehéz a mai világban, de hiszem, hogy megéri felkiáltójelnek lenni. Arról meg nem beszélve, hogy 20 év szerintem biztos, hogy óvodára vágyakoztunk. Igaz, hogy már van óvodánk, de Istennek hála kicsinek bizonyult.
A jövendő lakókkal készült képek is mind reménységgel töltenek el, hiszen a reménység nem szégyenít meg.
Köszönettel, testvéri szeretettel:
Nemes Gyöngyi

Mindazok pedig, akik hittek, együtt voltak… (ApCsel 2:44)


A közösségben óriási erő van!
Egymást  erősítve, bátorítva jó hangulatban nemes cél érdekében lehettünk együtt.
A nőszövetség asszonyai által készített  finomságok édesítették a közös munkát.
Szeretettel gondol vissza Simonné Marika.

 

 

"Erős torony az Úr neve, oda fut az igaz, és védelmet talál."

/Példabeszédek 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"