• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

A képek megtekintéséhez az Adobe Flash Player letöltése szükséges.

Tahi - Női Konferencia

NŐI KONFERENCIÁT szervez a Dunamelléki Református Nőszövetség június 15-17. között Tahiban, a Sion Hegyén. A konferencia pénteken d.u. 4 órakor kezdődik és vasárnap ebéddel zárul. Délelőtt Jónás történetével foglalkoznak a résztvevők, délután pedig előadások és bizonyságtételek hangzanak el a “reménység” jegyében. Lehetőség nyílik kiscsoportos beszélgetésre, énektanulásra és
lelki megerősödésre. Szállás és étkezés összköltsége : 9.000 Ft. Csak szombatra is lehet jönni. Jelentkezés június 10-ig: Dr. Svébisné Juhász Márta (Tel.: 06 30 382 9691, e-mail: Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javasriptet. )

 

 

"Erős torony az Úr neve, oda fut az igaz, és védelmet talál."

/Példabeszédek 18,10/

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2016. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2015. évről

A Kecskeméti Református Kollégiumi Alapítvány közhasznúsági jelentése a 2014. évről

Lelkigondozás

SKYPE: lelkigondozas1
Telefon : 06-1-201-0011

TIOP-1.1.1-07

"Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Kecskeméti Református Egyházközség iskoláiban"

"A Kecskeméti Református Egyházközség új informatikai eszközei már a gyakorlatban is bizonyítottak"